Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinedada88jablonki-g2 blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
12075 odwiedzin | wpisów: 15, komentarzy: 105, obserwuje: 29

Płytki EPOXY GREY z Tubądzina. Mat czy poler??

autor: dada88jablonki-g2 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Witajcie,

Stoimy teraz przed wyborem paneli i płytek do Naszych Jabłonek. To pierwsze już mamy wybrane, zapłacone i dziś przywiezione. Wybór padł na panele Balterio - dąb szczotkowany.. 

 Zastanawiam się teraz nad płyteczkami do kuchni i wiatrołapu. Bardzo mi się podobają płytki 60x60 z Tubadzina, a mianowicie Epoxy grey. Ktoś może ma i chce podzielić się zdjęciami oraz opiniami.  Lepiej wybrać do tych pomieszczeń w macie czy poler? Wszystkie uwagi bardzo cenne. 

Może doradzicie mi w pewnej kwestii... Chodzi o to, że mamy kuchnie otwarta na salon. W salonie nie wyobrażam sobie płytek. Z kolei w kuchni wg mnie muszą byc płyteczki na podłodze. I teraz liczę na was.. Czy lepiej dobrac płytki - panelopodobne, żeby salon był w jednej tonacji z kuchnią, czy lepiej odciąć kuchnie od salonu i dać szare płytki... ehhh... Jak wy uważacie i jak robicie w swoich domkach?

Aaaa... Zapomniałabym... Wstępnie wybrałam rownież płyteczki do kuchni na sciane miedzy blatem, a szafkami.. a mianowicie...MITAKA WHITE... z Tubądzina..  Na zdjęciu dość mocno widąc fakturę płytki, w realu wygląda to dużo lepiej ( delikatniejszy wzór)


Komentarze (10)
autor:piotriania  dodano: 12 miesięcy temu
Matowe płytki łatwiej utrzymać w czystości,ja jestem zadowolona, ładnie też wyglądają ale to już rzecz gustu
autor:domolgi  dodano: 12 miesięcy temu
Witam. Fajne te płytki
🙂 Ja również będę miała kuchnię otwartą na salon. Na całej podłodze będzie jednolita podłoga. Z dwóch powodów - po pierwsze po prostu nie podoba mi się odcięcie a po drugie jednolita podłoga optycznie powiększa pomieszczenia. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Odpowiedź do domolgi
autor:dada88jablonki-g2  dodano: 12 miesięcy temu
No mnie tez sie podobają jednolite podlogi, ale nie lubię tez polaczenia dwóch różnych faktur przypominających drzewo. Nigdy nie dobierze sie idealnie plytek pod panele😒
Odpowiedź do dada88jablonki-g2
autor:domolgi  dodano: 12 miesięcy temu
A te panele to zwykle czy winylowe? Bo jak winyl to sru go też do kuchni
🙂 Ja w obecnym domu mam w kuchni zwykle panele. Kilka lat. Nic złego się z nimi nie dzieje choć faktycznie jak się coś wyleje to biegiem lecę po ścierki. Zatem albo winyl albo płytki.
autor:ergo2  dodano: 12 miesięcy temu
Ja wybrałabym płytki matowe, wydaje mi się że łatwiej utrzymać je w czystości. A poza tym nie podobają mi się w połysku ;). U nas kuchnia też połączona z salonem i podobnie jak Ty nie wyobrażam sobie płytek w salonie. Również planujemy dac w kuchni płytki w odcieniach szarości a w salonie panele. Uważam, że takie połączenie będzie do siebie pasować :)
autor:justynakrzys  dodano: 12 miesięcy temu
My posiadamy płytki EPOXY GREY Tubądzin, w łazience na podłodze mat, na ścianach poler. Wyglądają pięknie według mnie;p mogę podesłać zdjęcia na maila. Pozdrawiam
Odpowiedź do justynakrzys
autor:dada88jablonki-g2  dodano: 12 miesięcy temu
Napisałam wiadomosc😊
autor:sylwia-patryk  dodano: 12 miesięcy temu
my mamy w łaziance na dole epoxy grey w macie są bardzo ładne, w kuchni mamy inne w połysku i teraz bym takich nie wybrała po każdym myciu wycieranie do sucha bo przy świetle dziennym widać by było wszystkie smugi,
Tytuł: Płytki
autor:aneta78  dodano: 11 miesięcy temu
Ja użytkuję lappato i w małej łazience błyszczące. Błyszczace masakra w utrzymaniu czystości- każda kripla wody, każda stopa widoczna!!!!!
autor:pa.00  dodano: 8 miesięcy temu
Nie wiem,dlaczego niby płytki w połysku są takie "straszne" w utrzymaniu .. mam obecnie płyty w połysku,i w domu również kładę połysk. Mam 2 dzieci,2 pasy,2 koty,odkurzam myję na mokro ,nie mam żadnych smug.Owszem,jak ktoś nie wyciśniętym mopem,z dużą ilością płynu myje podłogę,to zawsze będą smugi.